Hlavní stránka / Jednodílé plavky
Image placeholder

Zdroj: astratex.cz

Co dnes přestavují a co očekávát od jednodílných plavek?

Dámské jednodílné plavky v poslední době získávání znovu na oblíbenosti, a to nejen díky jejich šikovnému střihu, který dokáže opticky zeštíhlovat postavu. Zároveň v sobě můžou mít kus elegance, luxusu, dokonalého designu, či jedinečnou originalitu.

Současné modely předních světových značek naznačují, že se chtějí jednodílnými plavkami zabývat a tvoří tak moderní, i designově velmi zajímavé modely. Podíváme-li se například na stylový pruhovaný model od Tommyho Hilfigera, nelze si nevšimnou elegance, jemnosti, křehkosti a zvýrazňujícího efektu ženských křivek, které se podařilo propůjčit tomuto kousku. Roxy pro změnu sází na zajímavý design (potisk) různými vzory, což propůjčuje modelu naprostou originalitu.

Italský design plavek Miradonna spojuje moderní a tradiční. Elegantní kousek v černé barvě s originálními střihy působí jedinečně a není divu. Jsou od návrháře, který jim propůjčuje svou kreativitu a hravost. Musíme při pohledu na ně říci jedno. V tomto případě jsou jednodílné plavky mnohem zajímavější než některé dvoudílné. Dá se na nich zkrátka víc vyhrát. Přece jen je na nich toho materiálu, ze kterého lze tvořit je trochu víc :)

Zajímavé jsou také produkty od David Mare nebo Vacanze. Rovněž z italské dílny, která přináší další zajímavé kousky do této kategorie.

Image placeholder

Zdroj: answear.cz

Co byste měla vědět o jednodílných plavkách před nákupem?

Před nákupem jednodílných plavek je dobré si ujasnit, co od nich očekáváte. Přejete si okolí oslnit prestižní značkou nebo dokonalým designem? Mají být svůdné zvýrazňovat dokonalou postavu a ženské křivky? Nebo spíše zakrýt bříško, či nějaký ten malý nedostatek? Či dáte přednost zeštíhlujícím modelům? To vše jsou aspekty, které po ujasnění dokáže dáma promítnout do správného výběru.

Aktuálně je na trhu velké množství plavek pro různé účely. Jak známo tmavé, elastické modely obecně podporují zeštíhlení postavy, kdežto výrazné barvy slouží k přilákání pozornosti na postavu. Důležité je, abyste měla z plavek dobrý dojem, proto doporučujeme jejich vyzkoušení na kamenných prodejnách, pokud je to možné. Vhodné je také mít k dispozici více druhů plavek tak, abyste si je mohla každý den měnit podle nálady.

Image placeholder

Zdroj: answear.cz

Další zajímavosti jednodílných plavkách?

Zajímavou novinkou jsou Tankiny, které jsou sice ze dvou dílů, ale horní díl směřuje až ke spodnímu dílu a zakrývá tak bříško, takže na první pohled mohou tyto plavky vypadat jako jednodílné.

Vybírat jednodílné plavky

Výhodné poštovné nebo akce na poštovné zdarma

Naše partnerské obchody poskytují špičkové řešení dopravy formou dopravců nebo s možností osobního odběru na kamenných prodejnách. Můžete si tak svůj nákup v klidu vyzvednout a vyzkoušet.

Možnosti vyzkoušení zdarma a vrácení zboží

Zboží si vyzkoušíte na kamenné prodejně s osobním odběrem. Nakupování bez stresu - možnost vrácení zboží.

Časté slevové akce a překvapení

Kdo by neměl rád slevy, slevové akce, speciální kódy a akce. Ty Vám nabídneme formou newsletteru přímo do emailu.